Yasal Uyarı

SaglikEstetikDis.com sitesinde yer alan bilgiler, hiçbir şekilde muayene, teşhis ve tedavi yerine geçmez. Bu sitede gerçek bir muayene veya sağlık hizmeti verilmemektedir. Sitede yer alan sağlık ile ilgili tüm konuların teşhis ve tedavilerinin uzman bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Site içerisinde yer alan bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlı olup, metabolizma farklıklarından dolayı tüm hastalar için geçerli bir öneri olmayabilir.

 1. SaglikEstetikDis.com üzerinde yer alan bilgiler genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bilgilerin her metabolizmaya uygun olup olmadığı ilgili bir uzmana danışılması gerekmektedir. Site üzerinde yer alan bilgiler, ziyaretçiler için genel bilgilendirme amacı ile aktarılmıştır.
 2. Site üzerinde herhangi bir tedavinin veya muayenenin yerine geçecek bir sağlık hizmeti verilmemektedir. Site üzerinde yer alan bilgiler konusunda kişilerin teşhis ve tedavilerinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerekmektedir ve hiçbir tedavi ve muayenenin yerini tutmamaktadır.
 3. Sitede yer alan ve okuyuculara verilen bilgiler, herhangi bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi için kullanılmaz/kullanılamaz. Teorik bilgileri pratikte kullanmayı düşünenlerin doktor muayenesi veya öneri ile hareket etmeleri önerilir. Site içeriğini bu tarz amaçlarla kullanan kişilerin bu bilgileri kullanımından kaynaklanacak tüm sorumluluk ziyaretçilere aittir. Siteyi ziyaret eden kişilerin bu uyarıları kabul ettiği varsayılmaktadır.
 4. Site üzerinde verilen bilgiler, herhangi bir tıbbi bir uygulama, teşhis, tedavi veya ameliyat için dayanak veya yol gösterici değildir.
 5. Sitede yer alan bilgileri kullanan ve ehil olmayan kişilerin uyguladıkları girişimlerin sonuçlarından ve site üzerinde yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve bu duruma bağlı olarak doğan mağduriyetlerden SaglikEstetikDis.com sitesi sorumlu değildir.
 6. Site üzerinde mevzuatlara uygun olarak hastaların ameliyat sonrası veya ameliyat öncesine ilişkin görselleri yayınlanmamaktadır. Yayınlanan görseller konuyla bağlantı kurulması amacıyla resim üretim ajansları veya yapay zeka tarafından üretilmiştir. Doğrudan hasta resimleri kullanılmamaktadır.
 7. Site üzerinde yer alan tüm bilgiler, yorum, düşünce veya görüntüler kişileri bilgilendirmek amacıyla aktarılmıştır. Herhangi bir şekilde tedavi ve tanı amacı taşımamaktadır.
 8. Site içerisinde adı geçen firmaların, kuruluşların veya kurumların herhangi birinin site ile ortalık veya sponsorlukları bulunmamaktadır.
 9. Site üzerinde yer alan tüm yazılar sık sık güncellenir ve alternatifler hakkında bilgiler verilir, ancak tıp alanında sürekli gelişmeler yaşandığı için tüm bilgilerin güncel ve eksiksiz olduğuna dair garanti verilmemektedir. Site ziyaretçilerinin çevrimdışı, çevrimiçi veya e mail yolu ile sorduğu sorulara verilen cevaplar genel çerçevede verilmektedir. Sorulara verilen cevaplar ve herhangi bir bilgi reçete yerine geçmez ve ilaç tavsiyesi olarak kullanılamaz.
 10. Site içerikleri sürekli olarak güncellenmeye çalışılmaktır fakat site üzerinde bulunan herhangi bir yazının eksiksiz veya tam olduğu garanti edilemez. Site üzerinde herhangi bir konuda bilgi sahibi olmak için uzman doktora başvurulmalıdır.
 11. Sitede yer alan içerikler fikir, bilgi ve uygulama konusunda bilimsel gelişmeler ile paralel olarak değişebilmektedir. Bu yüzden SaglikEstetikDis.com sitesi üzerinde yer alan bilgiler sürekli güncellenmediği için, bilgilerin doğruluğu veya güncel olup olmadığı ziyaretçiler tarafından alanında uzman doktorlara danışılarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
 12. SaglikEstetikDis.com sitesinin tüm kullanım hakları saklıdır ve izin alınmadan siteden kopyalanamaz. Kopyaların kullanılmasından SaglikEstetikDis.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Siteye giren ziyaretçiler siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda bulunan uyarıları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.

Web sitemizde size daha iyi bir deneyim sunabilmemiz için bazı çerezler kullanıyoruz.

Devamını oku